Espaciosa Suite Zona Centro Col El Prado S7
Εκλεκτή τοποθεσία του Espaciosa Suite Zona Centro Col El Prado S7 Casa Blanca La Corregidora 70 τ.μ. Επιτρέπει εύκολη πρόσβαση στο Επαρχιακό Μουσείο του Κερέταρο που βρίσκεται σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια. Για την απόλυτη άνεση στους επισκέπτες παρέχονται Wi-Fi και χώρος στάθμευσης
Ο Κήπος Zenea απέχει 2 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα με 1 υπνοδωμάτιο. Το κέντρο της πόλης απέχει 5 λεπτά με τα πόδια από αυτό το διαμέρισμα. Το Espaciosa Suite Zona Centro Col El Prado S7 βρίσκεται σχεδόν 20 λεπτά με τα πόδια από το Πάρκο Alameda Hidalgo.
Επιπλέον, υπάρχουν μεγάλες πετσέτες μπάνιου.
Για την εξυπηρέτησή σας, αυτό το κατάλυμα διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ψυγείο και μαγειρικά σκεύη. Ο σταθμός λεωφορείων Constitucion de 1917 βρίσκεται σε απόσταση περίπου 500 μέτρων.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Monumento a la Bandera912 χλμ.
- Εμπορικό ΚέΝτρο Galerias Queretaro697 χλμ.
- Campus Ciudad Universitaria1242 χλμ.
- Francisco I. Madero704 χλμ.
- Universidad Autonoma de Queretaro989 χλμ.
- Medievo XXI659 χλμ.
- Monumento a Benito Juarez1433 χλμ.
- Museo la Magia del Pasado1418 χλμ.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Queretaro35 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Στο δωμάτιο
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Πλυντήριο ρούχων
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν παρέχονται επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά απέχει το κέντρο της πόλης από το το Espaciosa Suite Zona Centro Col El Prado S7;
Θα χρειαστείτε 5 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το Espaciosa Suite Zona Centro Col El Prado S7 στο κέντρο της πόλης. - ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το Espaciosa Suite Zona Centro Col El Prado S7;
Η τιμή κράτησης στο το Espaciosa Suite Zona Centro Col El Prado S7 αποτελεί 23$. - ❓
Πού μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά στο το Espaciosa Suite Zona Centro Col El Prado S7;
Το το Espaciosa Suite Zona Centro Col El Prado S7 παρέχει χώρος στάθμευσης.